Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

День без портфеля

20 листопада 2023 о 14:45 | Шипінська І. П. | немає коментарів

Кольоровий тиждень (день червоний)

15 листопада 2023 о 14:48 | Шипінська І. П. | немає коментарів

Диктант у центрі України 2023

Сьогодні в Мар'янівському ліцеї імені Михайла Слабошпицького відбувся захід, на якому вшанували пам'ять випускників нашого навчального закладу, які загинули, захищаючи нашу Батьківщину - Деменева Валерія Анатолійовича та Кінчерука Валерія Івановича. Присутніми були сім'ї загиблих, староста села, однокласники, учні, працівники ліцею та Будинку культури.
Кожен із загиблих воїнів залишається у нашій пам'яті, вдячність за їхній подвиг житиме у наших серцях.
Вічна слава і шана нашим Героям!

Слава Захисникам і Захисницям України.

Олімпійськицй Тиждень в ліцеї

Конкурс "Мандруємо Україною"

Величні освітяни 2023

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ ❤️

29 вересня 2023 о 10:07 | Шипінська І. П. | немає коментарів

Флешмоб "Дякуємо героям рідного краю ".

28 вересня 2023 о 10:09 | Шипінська І. П. | немає коментарів

День туризму - 2023

27 вересня 2023 о 13:40 | Шипінська І. П. | немає коментарів

Міжнародний День Миру

21 вересня 2023 о 10:12 | Шипінська І. П. | немає коментарів

День СМАЙЛИКА

21 вересня 2023 о 10:10 | Шипінська І. П. | немає коментарів

З метою проведення інформаційної кампанії просимо ознайомитися з інформацією за посиланням на платформу Дія.Цифрова освіта osvita.diia.gov.ua/ та переглянути серіали, які в час війни мають особливо важливе значення:
*Основи кібергігієни osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene;
*Кіберняні osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny;
*Обережно! Кібершахраї osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyberfraudsters;
*Як громаді стати цифровою osvita.diia.gov.ua/courses/digitalcommunities;
*Регіональна цифрова трансформація osvita.diia.gov.ua/courses/regionaldigital-transformation;
*Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних http://osvita.diia.gov.ua/.../psihologicna-pidtrimka-sebe...;
*Робота з емоційним вигоранням osvita.diia.gov.ua/courses/robota-zemocijnim-vigorannam;
*Оперативна допомога при ПТСР osvita.diia.gov.ua/courses/operativnadopomoga-pri-ptsr.

9 березня 2023 о 12:05 | Шипінська І. П. | немає коментарів

Кожного року 8 березня увесь світ відзначає Міжнародний жіночий день, свято весни і кохання. У дні весняного пробудження й оновлення людство вшановує жінку.
Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.
Сьогодні в нашому ліцеї пройшов захід «Весна прийшла – свято принесла», організований класними керівниками 1-4 класів та їх учнями. В рамках свята відбулася концертно-розважальна програма із масою веселощів, жартів, забав і конкурсів.
Учасники подарували глядачам весняний настрій і незабутні яскраві емоції.

9 березня 2023 о 11:39 | Шипінська І. П. | немає коментарів

Конкурсно-розважальна програма «Хто зверху» між учителями та учнями . У нелегкій боротьбі команди змагалися за перемогу: вгадували пісні, відгадували «Хто я»,складали слова на швидкість та інших конкурсах. Учні школи привітали усіх жінок та дівчат, які працюють і навчаються у школі з 8 Березня та побажали, щоб їхні серця належали тим, хто любить і обожнює їх, щоб кожен день всі жінки та дівчата відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку.

8 березня 2023 о 13:40 | Шипінська І. П. | немає коментарів

Нова небезпечна субкультура.
Сьогодні у стінах закладу освіти відбулися загальношкільні батьківські збори за участю здобувачів освіти 6- 11 класів, батьків, педагогічних працівників та інспектора сектору ювенальної превенції
Вадима Кучеренка. Він розповів, що Україною шириться нова молодіжна субкультура з росії ПВК "Редан", яка декларує протест проти так званих «офників» (футбольних хуліганів, гопників тощо) та «скінхедів». ПВК розшифровується як «приватна військова компанія», а назва «Редан» – з японського аніме Hunter x Hunter. Звідси учасники перейняли і стилістику – павука та цифру 4. «Редани» називають себе «неформалами», мають довге волосся та темний одяг, проте на зовнішньому наслідуванні звʼязок із японським аніме в учасників руху завершується. Не мають стосунку і до військових, адже абревіатура ПВК використовується ними жартома.
Такий небезпечний підлітковий флешмоб із росії встиг масово поширитися і в Україні. Підлітки збираються великими групами й у громадських місцях влаштовують бійки між представниками двох субкультур.
Вадим Віталійович пояснив феномен таких деструктивних молодіжних рухів, наголосив підліткам на тому, з чим маємо справу, чому важливо не вестися на провокації у соціальних мережах. І, звісно, якими можуть бути наслідки: і фізичні, і юридичні.

6 березня 2023 о 14:42 | Шипінська І. П. | немає коментарів

Благодійний ярмарок "Хай буде весна ". Дякуємо учням, батькам, працівникам навчального закладу за активну участь у цьому заході.Також дякуємо мамам дітей дошкільного підрозділу, зокрема й тим, діти яких ще не відвідують дитячий садок. Приємно, що до збору коштів долучився і учень із Києва Козакевич Клім. Зібрано понад десяти тисяч гривень, які будуть передані на підтримку ЗСУ. Разом до перемоги. Слава Україні!

3 березня 2023 о 17:44 | Шипінська І. П. | немає коментарів

#Міжнароднийденьрідноїмови